Tajemství správného rozhodnutí

Tajemství správného rozhodnutí

Rozhodni se během jediného týdne a bez obav

díky unikátní metodě "JAKHROM"

Tyto psychologicky podložené kroky vás provedou k vaší vlastní skvělé volbě, kterou si budete umět obhájit a stát si za ní

Určitě čtěte dál, pokud si odpovíte "ano" aspoň na jednu z následujících otázek:

Stojíte před důležitým rozhodnutím a potřebujete ho už rozseknout?

Chcete se už přestat plácat ve změti neporovnatelných plusů a minusů?

Máte teď před sebou několik možností, mezi kterými si prostě nedokážete vybrat?

Víte, že se už musíte pohnout z místa, ale nejste si jistí, kterým směrem se vydat?

Rádi byste se rozhodli sami za sebe, ale zároveň s ohledem na své okolí?

Chcete vědět, jak z toho nepříjemného rozhodnutí udělat průlomový životní krok?

"Konečně! Vědecky podložený postup

jak činit důležitá a zodpovědná rozhodnutí

v dnešním komplexním a nejistém světě..."

Rozhodnout se bývá těžké pro nás pro všechny...

Určitě už máte v životě za sebou spoustu důležitých rozhodnutí. A tak jste si na vlastní kůži zažili, jak obtížné to může být.

Pokud chceme být zodpovědní, potřebujeme zkombinovat velkou spoustu faktorů:

 • já a moje potřeby Χ druzí lidé,  
 • co mi říká intuice Χ co mi radí rozum,
 • spolehnout se na jistotu Χ jít do rizika,
 • jaký je reálný stav a možnosti Χ mé sny, touhy a vize.

To nás vede ke snaze porovnávat neporovnatelné. Až to někdy raději vzdáme (necháme to být tak, jak to je, necháme rozhodnout "osud" či druhé, ...).

A náš mozek nám to vůbec neulehčuje.

Uvědomili jste si, jak zákeřné zkratky dělá při rozhodování náš mozek?

Pojďme se podívat na pár poznatků, které jste možná o rozhodování nevěděli:

 • V mozku fungují desítky zjednodušujících vzorců (tzv. kognitivních zkreslení), které mohou negativně ovlivňovat naše rozhodování (zhusta toho využívají reklamy, pro rozhodování je například velkým problémem tzv. optimistický klam či averze ke ztrátě).
 • Rozhodování spotřebovává naši mentální energii. Čím víc se musíme rozhodovat, tím se zvětšuje tendence přijímat horší řešení.
 • Intuice shromažďuje celou naši životní zkušenost. Není však napojena na řečové centrum. Mnohdy proto víme, co chceme udělat, ale nedokážeme to vysvětlit.
 • Máme tendenci se při rozhodování fixovat pouze na několik aspektů změny (např. jak bude ten můj nový dům krásný), ale je pro nás těžké udržet si celkový obrázek (třeba že budu bydlet daleko od přátel i rodiny, a celé dny budu trávit sekáním zahrady).
 • O událostech, které nás čekají v daleké budoucnosti, přemýšlíme úplně jinak, než o těch, které jsou už za dveřmi. A to je problém.
 • Denní doba, kdy rozhodnutí činíme, má vliv na jeho výsledek.
 • Výsledné rozhodnutí může ovlivnit dokonce pouhá slovní formulace (jak se sami sebe ptáme).

 

"Rozhodování je vlastně uměním,

kterému se dá naučit."

Je potřeba chytře psychologicky obejít zkratky našeho mozku

Na základě vědeckých výzkumů a vlastní práce s klienty jsem vytvořila systém, který to umí. Jak to dělá?

 • Budeme postupovat kontraintuitivně. Tedy dost odlišně, než je to pro nás na první pohled přirozené. Ze začátku se například vůbec nebude zabývat rozhodnutím samotným. Nenápadně si pro něj připravíme půdu, a tím náš mozek později úplně odzbrojíme :-).
 • Budeme pracovat s intuicí a zapojíme i racionální pohled na věc. Postup proto výborně slouží i lidem, kteří mají tendenci příliš se spoléhat na jeden z těchto systémů (při tom nejúčinnější je jejich synergie).
 • Bude v tom i trochu matematiky (ale nemusíte se bát, pomůžu vám s tím).

Unikátní a kontraintuitivní postup založený na výzkumech mozku

Online sebekoučovací série

Tajemství správného rozhodnutí

3 webináře + vychytané šablony

díky čemuž se dokážete rozhodnout podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, a za svou volbou si stát

V čem je program výjimečný?

JE PRAKTICKÝ

Nečekají na vás žádné dlouhé teoretické bloky. Na začátku programu prostě stojíte vy vy a vaše dilema. A na jeho konci budete vědět, kudy přesně se chcete vydat, a co pro to potřebujete udělat. 

ORIGINÁLNÍ METODA PODLOŽENÁ VĚDOU

Veškeré kroky v programu vychází z poznatků o fungování lidské mysli, z experimentů v oblasti lidského rozhodování i matematického modelování. Dokonce i práce s intuicí stojí na vědeckých poznatcích. Proto to funguje.

"Víte, co se vám na tom bude líbit nejvíc?

Že během jediného týdne můžete rozseknout to, nad čím přemýšlíte možná už dlouhé měsíce."

Toto není jeden z mnoha dalších video kurzů.

Jedná se o promyšlený systém živých setkání a úkolů.

Jak to bude vypadat?

WEBINÁŘ 1

Pochopíte, o čem to vaše rozhodování doopravdy je, a co potřebuje pro to, abyste si vybrali správně. Uvědomíte si nejproblematičtější zkratky svého mozku a poznáte, jak se jim vyhnout. Připravíme si půdu pro to, abyste se mohli dobře rozhodnout. Ponoříme se do vašich snů a motivace. A možná budeme i cestovat do budoucnosti.

WEBINÁŘ 2

Díky prvnímu webináři a mým zvídavým otázkám možná objevíme úplně nové alternativy, které do teď nebyly ve hře. A všechno to začneme porovnávat a srovnávat pomocí přesně stanovených kroků. Vyhodnotíme také míru nejistoty, odhalíme rizika jednotlivých možností a překonáme optimistický klam. Nezapomene ani na intuici, ani na vaše okolí. 

KLÍČOVÝ ÚKOL

Teď už máte dost informací o rozhodování i sami o sobě. Víte, co před vámi stojí, a je to potřeba jen dát vše dohromady. Ale chytře a systematicky tak, abyste si na konci týdne mohli být jistí tím, která alternativa je pro vás ta pravá. Pro to, abyste to zvládli ode mne dostanete skvělé podklady.

WEBINÁŘ 3

Napadlo vás, že lidé si mnohdy vyberou správně, ale pak stejně selžou? Rozhodnutím to nekončí. Je potřeba pracovat s motivací, odhadovat překážky a překonávat je. Oddat se zvolené variantě, protože si ověříte, že je pro vás ta pravá. A ze všeho se poučit, abyste se příště dokázali podle tohoto postupu rozhodnout sami.

Pokud náhodou nebudete moct být online, budete mít k dispozici záznam ze všech webinářů.

Kdo zajišťuje, že to funguje

ZUZKA JEŽKOVÁ

Psycholožka a projektová manažerka

Autorka speciální série odborných článků na téma Zásadní věci, které možná o rozhodování nevíte, a mohly by vám pomoci se lépe rozhodovat

Lektorka, která má za sebou více než 112 kurzů celkem pro 1 342 lidí

Koučka a mezinárodně certifikovaná konzultantka

Naplňuje ji, když může přinášet expertní znalosti o lidské mysli do běžného života

Je autorkou e-knihy Hodina navíc každý den (již 2 704 čtenářů) a blogu Psychologické tipy

A u toho všeho je manželka a máma (což je vlastně to hlavní)

Proškolila jsem přes 1 300 lidí. Jak jsou se mnou spokojeni?

Průměrné hodnocení mých webinářů

94 % účastníků všech webinářů je oceňuje jako přínosné

 

Co říkají ti, kteří už programem prošli

Než jsem si kurz koupila, měla jsem trochu obavu z toho, aby to nebyl soubor nesouvisejících "výpisků" a výroků z různých knih o rozhodovaní s radami typu "a teď se hezky soustřeďte a rozhodnete se správně". Nic takového ale naštěstí v kurzu nebylo; naopak, šlo o opravdu konkretní a propracované návody. Kurz mi přinesl to, ze jsem si uvědomila, že rozhodovaní je proces a rozhodnuti je výsledek, který činím v dané situaci a na základě údajů, které mám v tu chvíli k dispozici, a že je dobře se nekonečně neobviňovat z rozhodnutí z minulosti, která se, jak nakonec čas ukázal, prostě nepovedla. Dále to, že je třeba dávat různým rozhodovacím kriteriím váhu a moc se mi líbila tabulka, která toto "vážení" dokaze spočítat. Žádné emoce (samozřejmě poté, co jsou údaje zadány správně), proste excelovská matematika. Je to prostě konkretní, promyšlené, neobávejte se všeobecných bla-bla-bla para-rad.

Šárka
Brusel

S koupí jsem váhala, protože online programů je všude tolik, že nás spíše zahlcují, tudíž jsem se bála, abych si nekoupila něco dalšího bez praktického užitku. V programu naštěstí nebyla žádná omáčka, ale zato spousta praktických informací. Větší rozhodování mezi více variantami bude sice i s tímto návodem pracné a časově náročné, a konečné rozhodnutí za nás nikdo neudělá, ale budu vědět, že pokud všechny metody použiji, nedopustím se ukvapených, zkreslených rozhodnutí, ani se nebudu měsíce zmítat v iracionální váhavosti (jako se mi často stávalo). Líbilo se mi, že obsahuje opravdu konkrétní kroky, které se dají uvést do praxe. Prostě za nízkou pořizovací cenu dostanete kvalitní program pro závažná životní rozhodování - výběr z více možných variant.

 
Veronika Ďuríčková
OSVČ - korektorka textů (www.dobretexty.cz)

Nečekala bych to, ale už na prvním webináři při tom závěrečném přehledu padlo pár "aha momentů", některé pro mne důležité hodnoty bych do rozhodování nezahrnula a přitom je konečné rozhodnutí velmi ovlivní. I druhý webinář předčil mé očekávání. Cítila jsem, že ten šílený zmatek, co jsem měla v hlavě, se začíná rozplétat a začala jsem tušit správný směr. Napadla mne nová varianta a mám z ní dobrý pocit. Na třetím webináři už jsem měla vítěznou variantu.

Absolventka kurzu Tajemství správného rozhodnutí

Celý ten týden mne posunul dopředu mílovými kroky. Za pár dnů jsem si srovnala věci, nad kterými přemýšlím déle než rok. Nejvíc oceňuji, že se tento rozhodovací postup dá použít v budoucnu na jakékoli dilema. Spousta příležitostí mi protekla mezi prsty, protože jsem stále jen rozmýšlela a rozmýšlela... Věřím, že to se mi nyní už nestane. Děkuji a určitě budu doporučovat.

 
Absolventka kurzu Tajemství správného rozhodnutí
garance
A za tím vším si dost stojím

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ 

Abych sestavila tento unikátní program, přečetla jsem za vás desítky knih a pracovala s mnoha klienty. Proto věřím, že budete spokojeni. Každý jsme však jiný, a stejný kabát nepadne úplně všem. Proto v případě, že zjistíte, že se vám webináře nelíbí, že vám nevyhovují, že vám nepomáhají nebo cokoliv dalšího, prostě mi napište. Vrátím vám vaše peníze v plné výši bez jakýchkoliv průtahů. Tato garance platí 30 dní od koupě.

Abych to shrnula: Máte příležitost hnout se z místa.

Konečně to rozseknout a rozhodnout se správně za jediný týden. Vybrat si variantu, která bude skvělá pro vás i vaše blízké a která se může stát průlomovým okamžikem vašeho života.

Stačí na to zúčastnit se 3 webinářů a najít si čas na zamyšlení. Je to jako byste šli 3 večery do kina, akorát to můžete dělat z pohodlí domova. Bude to intenzivní týden, ale na jeho konci na vás čeká vaše skvělá a zodpovědná volba.

Navíc mám pro vás v členské sekci připraveno ještě jedno překvapení ;-).

A vše Vám zůstává doživotně. Takže se naučíte postup, který můžete aplikovat kdykoliv ve svém životě.

Určitě se teď ptáte, kolik vás to bude stát

Ale před tím se zeptám já vás.

Jakou hodnotu má vaše rozhodnutí? Kolik můžete ztratit, když šlápnete vedle? A kolik můžete získat, když se vydáte tím správným směrem?

V mnoha velkých rozhodnutích (jako je třeba stěhování, změna práce, volba povolání) může jít o desítky i stovky tisíc korun. A o vaší životní spokojenosti tu ani nemluvím...

Takže jakou cenu má pro vás to, když zvolíte správně?

KOMPLETNÍ SÉRIE 

TAJEMSTVNÍ SPRÁVNÉHO ROZHODNUTÍ

3 celovečerní webináře

Praktické formuláře a šablony pro posouzení alternativ

Podpora lektorky a ostatních účastníků kurzu

Doživotní přístup ke všem materiálům

 

690,- Kč

To je 230,- Kč za večer 

Jak dlouho ještě můžete s rozhodnutím čekat? Není už čas hnout se z místa?

Pokud ano, klikněte na  tlačítko výše "Získat přístup".

Budete přesměrováni na bezpečnou stránku s objednávkovým formulářem. Cena je konečná (nejsem plátce DPH). 

Co se stane, jakmile si sérii objednám

PRŮBĚH PROGRAMU TAJEMSTVÍ SPRÁVNÉHO ROZHODNUTÍ

1. Do 24 hodin od zaplacení tréninku obdržíte email s přístupem do své členské sekce.

2. V členské sekci už na vás bude čekat bonusové překvapení, které vám rozhodování usnadní. Budete je moci ihned shlédnout.

3. Budou tam na vás také čekat záznamy všech webinářů, vychytané šablony a konkrétní úkoly.

4. Všechny videa, pracovní listy i pokyny Vám zůstanou v členské sekci i po skončení tréninku.

Možná Vám ještě něco není jasné

Odpovím vaše otázky

 

Jakým způsobem můžu zaplatit?

Platbu lze převést bankovním převodem. Jakmile bude částka připsána na náš účet, obdržíte přístup k tréninku. Rychlejší i jednodušší je platba kartou či přímým převodem (GoPay). V tom případě máte přístup k tréninku téměř okamžitě. Lze využít i Paypal.

Online trénink jsem si ještě nekoupila, co od toho můžu čekat?

Čekají nás 3  online webináře. Přímo na nich budete plnit konkrétní úkoly a odpovídat si na mé koučovací úkoly. Ke všemu dostanete podkladové šablony a formuláře, aby vám to snáze šlo. Je to jako byste šli na normální kurz, a navíc vše můžete sledovat v klidu svého domova. Na webináře stačí mít funkční internetové připojení, prohlížeč a sluchátka/reproduktory. Kurz si taky můžete kdykoliv zopakovat, vše vám zůstává.

Kdy budou webináře probíhat?

Jedná se o záznamy, takže se na ně můžete podívat kdykoliv.

Hodí se uvedený postup na všechny typy rozhodnutí?

Hodí se na většinu. Určitě jej využijete, pokud přemýšlíte o změně zaměstnání, zda se přestěhovat, zda žít v cizině, co studovat, zda pokračovat na doktorát či jít do praxe, zda jít na volnou nohu apod. Na rozhodování v osobních vztazích (např. zda zůstat s partnerem či se s ním rozejít, mít či nemít dítě, ...) jsem přímo tento postup ještě netestovala. Jsem však přesvědčená, že jeho principy jsou použitelné i zde. Pokud máte chuť to se mnou zjistit, a udělat malý experiment, jděte do toho. Pokud spolu zjistíme, že to není ono, můžete využít garanci vrácení peněz.

Naučíte mě lépe se rozhodovat v každodenních situacích nebo se jedná o rozhodování v "životních" záležitostech?

Primárně je postup cílený na situace, kdy je pro nás obtížné rozhodnout o něčem zásadním (studium, práce, bydlení, ...). Získané informace a schopnosti vám určitě pomohou i s rozhodováním u méně důležitých věcí, a dokonce na to bude zaměřen i jeden z bonusů. Ale základním výchozím bodem je pocit: neumím se teď rozhodnout v životně důležité situaci. S tím vám pomůžu.

A to mi jako řeknete, jak se mám rozhodnout a co si mám vybrat?

V žádném případě vám neřeknu, která varianta je pro vás správná. Vaše rozhodnutí zůstává vaším rozhodnutí, protože je to váš život a vy za něj ponesete odpovědnost. Já vám však ukážu, jakými kroky byste měli projít, jaké otázky byste si měli položit, jak můžete jednotlivé varianty porovnat, abyste se mohli sami a správně rozhodnout.

A existuje vůbec něco jako správné rozhodnutí? Není vlastně všechno relativní?

Ano i ne :-). Přesnější by asi bylo, kdybych sérii nazvala "Vyberte si nejlepší možnou variantu pro vaši aktuální situaci a potřeby". Není zřejmě v lidských silách najít jednu objektivně správnou variantu, která zůstane správnou po celý život. V mém postupu však najdeme variantu, která bude nejvíce vyhovovat tomu, co od života opravdu chcete, a zároveň bude zohledňovat vaše blízké, vaši životní situaci, možná rizika, množství nejistoty, do které jste ochotni jít, atd. 

Jak funguje garance vrácení peněz?

Pokud po 30 dnech od koupě dojdete k názoru, že chcete své peníze zpět, napište mi na inspirace@zuzanajezkova.cz. Obratem Vám pošlu částku v plné výši zpět. Takže nic neriskujete.

Co to znamená, že materiály mám k dispozici doživotně?

Dokud budu provozovat stránku hodinanavic.cz, budete mít přístup do své členské sekce a ke všem materiálům. Garantuji to po dobu min. 5 let, ale věřím, že to bude mnohem déle.

Pořád váhám, jestli si mám webináře koupit.

To je normální. Chápu to. A nebudu Vám bulíkovat na nos, že si kurz musíte koupit, a že je to vaše jediná šance, jak se správně rozhodnout a mít spokojený život. Nemohu Vám garantovat, že Vám kurz 100% pomůže. To nemůžu vědět. Můžu Vám ale říct, že pokud člověk opravdu zavede postupy z webinářů, udělá vše pro to, abys se rozhodl správně - podle svého nejlepšího vědomí a svědémi a zároveň s ohledem na druhé, a za svým rozhodnutím si stál. A pokud by Vám to náhodou nefungovalo, nabízím garanci vrácení peněz. Takže vlastně nic neriskujete.

Pokud ještě máte jakékoliv dotazy, neváhejte mi napsat na inspirace@zuzanajezkova.cz.

Vydejte se tím správným směrem

Už vás nebaví sedět na dvou židlích? Potřebujete se pohnout z místa? Chcete překonat strach, že se rozhodnete špatně a zavřete dveře nějaké možnosti?

Tak s tím něco udělejte. Nabízím vám sérii vědecky podložených kroků, které zvládnete během jediného týdne.

Za cenu, která je určitě nižší, než jakou hodnotu má vaše správná volba. 

KOMPLETNÍ SÉRIE 

TAJEMSTVNÍ SPRÁVNÉHO ROZHODNUTÍ

3 celovečerní webináře

Praktické formuláře a šablony pro posouzení alternativ

Podpora lektorky a ostatních účastníků kurzu

Doživotní přístup ke všem materiálům

 

690,- Kč

To je 230,- Kč za večer 

Klikněte na  tlačítko výše "Získat..."

Budete přesměrováni na bezpečnou stránku s objednávkovým formulářem. Cena je konečná (nejsem plátce DPH).

Kdyby cokoliv, pište, volejte.

Těším se na vás uvnitř tréninku.

Zuzka Ježková

 

platba_gopayplatba_visaplatba_masterplatba_visa_verifiedplatba_master_veri

 

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat: Zuzka Ježková, e-mail: inspirace@zuzanajezkova.cz, telefon: +420 777 863 955 (Po-Pá: 9 -17 hod).

Obchodní podmínky a ochrana osobních údajů