OLD Stáhněte si ZDARMA návod, jak získat více času

Stáhněte si ZDARMA návod, jak získat více času

Hodina navíc každý den

Poznejte 4+1 jednoduché principy
založené na fungování mozku

Vyplňte prosím e-mail, na který Vám pošlu Vaši knihu

 

style4-arrow2

Začněte už dnes!

Váš email u mě bude jako v bavlnce. Nikomu ho nedám a kdykoli se můžete jedním klikem odhlásit.

Na 46 stranách se například dozvíte

Kde obykle děláme chybu při práci s naším mozkem
Jak se lépe soustředit a nenechat se druhými rušit
Jak pracovat s emocemi
Jak nejrychleji nabrat sílu během pauzy
Co jíst pro lepší výkon mozku
Že vyrušování od práce ohrožuje naše IQ víc než kouření marihuany

Co říkají ti, co už knihu četli

Tereza Stavinohová, lektorka

Kniha byla opravdu BOMBA :-). Přečetla jsem ji jedním dechem a vypsala si kroky a úkony na nejbližší dny, které chci a můžu zavést do svého života. Hodina navíc by se mi opravdu hodila, někdy mám pocit, že lítám jak hadr na holi. Hlavně se potřebuji naučit říkat NE věcem, které mi nepřináší užitek.

Anna Nováková, účetní

Je mi přes padesát a stále v práci nestíhám. Mít hodinu navíc nelze získat, ale nedalo mi to, a začetla jsem se. V práci se mi vracely myšlenky ke knize, a tak jsem různé triky zkoušela. Zaužívané se těžko mění, ale chtěla jsem zjistit, jestli můžu mozek obelstít i v tomto věku. A žasla jsem. Už za 14 dnů jsem zjistila, že odcházím z práce s pocitem, že důležité úkoly mám. Jsem teď mnohem klidnější. Tak mám v plánu zkusit další triky.

Tereza Michlová, na rodičovské

Knihu jsem přečetla jednim dechem u kojení. Podobnou tématikou jsem se zabývala již před několika lety, když jsem v práci nestíhala. Bylo to pro mě krasné oživení a objevila jsem i nové věci. Praktikuji NEJ úkoly, i když teď s 5 měsíční dcerou se to moc nedaří. Moc mě však zaujal jeden z bonusů – 11 věcí………, který si hodlám vytisknout a pověsit. Díky Tereza

Jiří Piškula, podnikatel v oblasti pyrotechniky

Tato publikace určitě může pomoci každému, kdo si přeje najít více času, ať už pro sebe, pro svoji rodinu, přátele,… a zároveň zvládat své každodenní povinnosti. To se do naší poněkud uspěchané doby velmi hodí. Autorka umí stručně vystihnout podstatu problému a sdělit čtenáři vše důležité přístupnou a hravou formou. Čas, který věnujete přečtení e-knihy, získáte velmi rychle zpět s téměř 100% jistotou. Pravděpodobně však získáte ještě mnohem víc.

Jaruš Červenková, přední dělnice

Vaše kniha je úžasná a opravdu to funguje 🙂

Jana Lehnerová, psycholožka

Super kniha 4+1, jednoduché a přitom efektivní shrnutí všeho, co vážně funguje, když to člověk dělá, díky za zaslání!

Marie Pluháčková

Vaše kniha je hodně inspirující, otevřela mi oči a uvědomila jsem si, co všechno dělám špatně. Mockrát děkuji 🙂


Kdo je autorka knihy

Zuzana Ježková

Zuzana Ježková

Psycholožka, lektorka, manažerka, koučka

“Pomáhám lidem růst, rozvíjet se, efektivně používat mozek, prostě lépe žít.

Dnešní doba je plná úchvatných informací. Ale lidé k nim často nemají přístup, neumějí se v nich orientovat či je používat.

To chci změnit! Věřím, že každý z nás se může kdykoliv naučit dělat věci, které změní jeho život.”

Řekli o ní…

Martin Pargač, projektant v Amberg Engineering

Zuzka predstavuje môj vzor toho, jak by som sa ja sám chcel chovať k druhým. Ak by sa toto dalo naučiť absolvovaním ešte nejakého ďalšího semináru, tak sa prihlásim:-). Vždy veľmi pozitívna, energická, erudovaná vo svojom obore. Zuzku ako lektorku som zažil na, nepreháňam, desiatkach seminároch a workshopoch a aj tie so zdanlivo nezaujímavou témou prebehli veľmi pútavou formou a nič z toho nebola strata času.

Michal Sikora, filmový producent

Ještě jako student v Brně jsem měl tu čest účastnit se kurzů i akcí, které vedla Zuzanka. Vždy dokázala vytvořit přátelské a bezpečné prostředí, kde jsme mohli otevřeně rozebírat cokoli k tématu i osobní otázky. Byl to pro mě začátek cesty vědomého osobního rozvoje, který mi pomohl najít směřování v praxi po absolutoriu a střetu s post-graduální realitou.

Mgr. Vladimíra Straková, koučka, lektorka. Psychoterapeuticky institut, o.s. (PSIN)

Zuzka má úžasné organizační a komunikační schopnosti. Vážím si zejména jejího lidského přístupu a způsobu, jakým dokáže lidi okolo sebe nadchnout pro společnou práci. Sama do své práce vkládá plno úsilí a entuziasmu. Vždy umí správně vystihnout podstatu věci a předat ji druhým takovým způsobem, že jejich mozek nelení a zapisuje. Mnoho z jejích „triků“ z timemanagementu používám denně ve svém osobním životě.

Jakub Reindl, podnikatel v oblasti cestovního ruchu

Se Zuzkou jako lektorkou jsem se potkal poprvé v roce 2008 na kurzu Projektového řízení. Hned od první chvíle pro mne byla velkou inspirací a hnacím motorem v dalším osobnostním růstu a seberozvoji. Svým vždy profesionálním a pozitivním přístupem dokáže posluchače správně naladit, namotivovat a kvalitně vést po celou dobu spolupráce, ať je téma jakékoliv. Je vždy připravena člověku pomoci, a to nejen jako lektorka, ale i jako přítel, spolupracovník či kouč. Dodnes vnímám naši spolupráci jako pro mne jednu z nejpřínosnějších. Zuzka je zkrátka člověk na svém místě.

Chci ihned získat knihu ZDARMA