Jan Buriánek

Velmi příjemný projev, hlas na poslech, až meditativní, hladí po duši :), struktura webináře super, příklady

Open post

Veronika Ďuríčková

Než jsem si trénink koupila, měla jsem obavy, že se dozvím pár nicneříkajících pouček, které mi k ničemu v praxi nepomohou. Výraznou motivací k zakoupení byl nakonec první webinář Skoncujte s nestíháním, který mi připadal jiný než ostatní kurzy tohoto typu. Na tréninku se mi nejvíc líbilo, že je pochopitelný, praktický, realizovatelný, využívající poznatků z psychologie, vycházející z reálné situace běžného člověka. Oceňuji také výbornou vizuální stránku prezentací Zuzky Ježkové (názorné, plastické, zajímavé).  Autorka kurzu, psycholožka Zuzka Ježková, vede tento kurz jinak, a hlouběji než “rychlokurzy” různých time managementů. Kurz skutečně pracuje s nevědomím a s naší myslí.

Open post

Michal Sikora

Ještě jako student v Brně jsem měl tu čest účastnit se kurzů i akcí, které vedla Zuzanka. Vždy dokázala vytvořit přátelské a bezpečné prostředí, kde jsme mohli otevřeně rozebírat cokoli k tématu i osobní otázky. Byl to pro mě začátek cesty vědomého osobního rozvoje, který mi pomohl najít směřování v praxi po absolutoriu a střetu s post-graduální realitou.

Open post
Veronika Kudrová

Veronika

Kurz byl prima, přinesl mi řadu užitečných informací. Nejlepší bylo vysvětlení toho, jak mozek funguje. Druhým bych vzkázala, že díky tréninku mohou posunout v osobním rozvoji. Samozřejmě za předpokladu, že budou chtít a mít vůli na sobě pracovat.

Open post

Miroslav Brandejs

Neměl jsem obavy trénink koupit, protože jsem věděl co chci. To že jsem koupil trénink právě od Vás, bylo díky Vašemu přístupu. Trénink je skvělý, dokonce předčil mé očekávání. Nejvíc se mi líbí jeho komplexnost, propracovanost, a opět Váš skvělý a profesionální přístup. Vaše zkušenosti. Vyhovuje mi jakou formou nám předáváte zkušenosti a podporujete v činech. Překvapilo mě, kolik věcí se na tzv. nestíhání navazuje, zkrátka jak je vše provázané. Otevře vám to oči.

Open post

Jitka Rakušanová

I přesto, že jsem některé rady a tipy znala, hodně mi pomohlo pochopení souvislostí s naším mozkem a to, jak mozek funguje. Super byly praktické kroky. Z kurzu jsem si odnesla popsaný list A4 a hned věděla, co udělám ještě dnes. Ve srovnání s jinými velmi oceňuji vstřícný a příjemný přístup.
Tohle není seminář, ale praktický trénink, který mi ukázal to nejdůležitější: kde začít vč. nástrah, která mám očekávat a jak je zvládnout. Sledovala jsem opravdu velké množství různých webinářů, ale tenhle byl JINÝ. Byl mi přínosem dnes, zítra i do budoucna. Stačí jen začít do DĚLAT.

Open post
Jakub Reindl

Jakub Reindl

Rozhodně efektivně strávený čas. Obsah i forma podání vhodná pro kohokoliv, kdo chce se sebou něco dělat a někam se posunout. 

Open post
Jiří Piškula

Jiří Piškula

Moc příjemná atmosféra, oceňuji, že jsem se dozvěděl opět nové věci a i to, co jsem znal, bylo podáno originální “neotřepanou” formou. Dostal jsem dobré tipy a konkrétní rady k tomu, jak zlepšit své každodenní fungování. 

Open post

Marcela Krejcarová

Lituji, že jsem kurz neviděla dřív. Díky němu jsem se dostala z osobní krize, která mě v posledních týdnech pohltila, a já, která učí ostatní, jak tomu předcházet, jsem se z toho nemohla dostat ven. Nebavilo mě vůbec nic, do ničeho se mi nechtělo. Zuzka mě znovu nakopla. I když všechny ty věci znám, díky Zuzce jsem je “znovu našla”. Bylo to skvělé. Díky.

Open post
Martin Pargač

Martin Pargač

Zuzku ako lektorku som zažil na, nepreháňam, desiatkach seminároch a workshopoch a nič z toho nebola strata času. Vždy veľmi pozitívna, energická, erudovaná vo svojom obore. Zuzka predstavuje môj vzor toho, jak by som sa ja sám chcel chovať k druhým.

Posts navigation

1 2