Open post

Michal Bareš

Kurz time managementu je velmi komplexní, máte čas přemýšlet o svém životě, analyzovat, co se vám daří, a velmi kreativně se učit, jak dělat věci lépe. Kurz odhalil moje slabiny a zároveň mě ujistil, co jsou pro mne klíčové životní hodnoty. Naučil jsem se na něm také spoustu praktických vychytávek jak si organizovat čas v souladu se svými prioritami. Skvělá atmosféra s radostí doporučuji.

Open post
Jakub Reindl

Jakub Reindl

Zuzka pro mne byla hned od první chvíle velkou inspirací a hnacím motorem v dalším osobnostním růstu a seberozvoji. Svým vždy profesionálním a pozitivním přístupem dokáže správně naladit, namotivovat a kvalitně vést po celou dobu spolupráce.

Open post
Martin Pargač

Martin Pargač

Zuzku ako lektorku som zažil na, nepreháňam, desiatkach seminároch a workshopoch a nič z toho nebola strata času. Vždy veľmi pozitívna, energická, erudovaná vo svojom obore. Zuzka predstavuje môj vzor toho, jak by som sa ja sám chcel chovať k druhým.

Open post

Marcela Krejcarová

Lituji, že jsem kurz neviděla dřív. Díky němu jsem se dostala z osobní krize, která mě v posledních týdnech pohltila, a já, která učí ostatní, jak tomu předcházet, jsem se z toho nemohla dostat ven. Nebavilo mě vůbec nic, do ničeho se mi nechtělo. Zuzka mě znovu nakopla. I když všechny ty věci znám, díky Zuzce jsem je “znovu našla”. Bylo to skvělé. Díky.

Ivana

Jsem nadšená a těším se, že to naučím lidi kolem sebe. Jděte do toho okamžitě!!!

Jitka Rakušanová

Hodně mi pomohlo pochopení souvislostí s naším mozkem. Super byly praktické kroky. Z kurzu jsem si odnesla popsaný list A4 a hned věděla, co udělám ještě dnes. Ve srovnání s jinými velmi oceňuji vstřícný a příjemný přístup. Tohle není seminář, ale praktický trénink, který mi ukázal to nejdůležitější: kde začít vč. nástrah, která mám očekávat a jak je zvládnout. Sledovala jsem opravdu velké množství různých webinářů, ale tenhle byl JINÝ. Byl mi přínosem dnes, zítra i do budoucna. Stačí jen začít to DĚLAT.