Open post

Jiří Škorvánek

Při pronikání do světa time managementu jsem hledal jako každý tu “funkční” a “zaručenou” metodu. Jelikož jsem jich několik vyzkoušel a žádnou jsem nedokázal moc dlouho využívat, rozhodl jsem se absolvovat kurz pod vedením Zuzky Ježkové. Zaujal mě její přístup, kdy si každý člověk sestaví time management na míru. Někomu sedne celý koncept, někdo si udělá skládačku z obecných zásad a konkrétních technik. Věřím, že ze semináře si odnesete jinou, pro Vás zásadní změnu vnímání time managentu, a to díky přístupu Zuzky.

Open post
Vladimira Strakova

Mgr. Vladimíra Straková

Zuzka má úžasné organizační a komunikační schopnosti. Vážím si zejména jejího lidského přístupu a způsobu, jakým dokáže lidi okolo sebe nadchnout pro společnou práci. Sama do své práce vkládá plno úsilí a entuziasmu. Vždy umí správně vystihnout podstatu věci a předat ji druhým takovým způsobem, že jejich mozek nelení a zapisuje. Mnoho z jejích „triků“ z timemanagementu používám denně ve svém osobním životě.

Open post
Veronika Kudrová

JUDr. Veronika Kudrová, Ph.D.

Zuzka mi pomáhá vidět problémy, které řeším, jinýma očima.  Ráda ji doporučím každému, kdo hledá cesty “jak se posunout dál”.  Sama jejích rad a doporučení průběžně využívám.

Open post

Michal Bareš

Kurz time managementu je velmi komplexní, máte čas přemýšlet o svém životě, analyzovat, co se vám daří, a velmi kreativně se učit, jak dělat věci lépe. Kurz odhalil moje slabiny a zároveň mě ujistil, co jsou pro mne klíčové životní hodnoty. Naučil jsem se na něm také spoustu praktických vychytávek jak si organizovat čas v souladu se svými prioritami. Skvělá atmosféra s radostí doporučuji.

Open post
Jakub Reindl

Jakub Reindl

Zuzka pro mne byla hned od první chvíle velkou inspirací a hnacím motorem v dalším osobnostním růstu a seberozvoji. Svým vždy profesionálním a pozitivním přístupem dokáže správně naladit, namotivovat a kvalitně vést po celou dobu spolupráce.

Ivana

Jsem nadšená a těším se, že to naučím lidi kolem sebe. Jděte do toho okamžitě!!!