Lenka

Trénink mi ukázal, že i v tom kolotoči a se svou povahou můžu díky drobným změnám o něco lépe zvládat to důležité a být víc v pohodě, a to, i když se něco nedaří. Jde to. Dá se to postupně učit a dělat pokroky, i když má člověk dojem, že toho na něj je moc a že není žádný talent na stíhání a organizaci života. Na tréninku se mi nejvíc líbilo, že na mě Zuzka působí povzbudivě a tak, že jí věřím to, co říká, radí, nabízí. Celkově mi to připadalo takové vlídné a svobodné. Člověk může být Zuzkou inspirován a provázen, ale zůstává autorem svého zacházení s časem, což je příjemné a věřím, že díky tomu změny déle vydrží. Trénink Ovládni svůj čas je průvodce moudřejším hospodařením s časem – hospodaření, které přináší lepší výsledky, ale zároveň, a to je možná zásadní, větší klid v duši.

Kateřina Mlejnková

Jsem ráda, že jsem se tréninku zúčastnila. Ujasnila jsem si spoustu věcí a upevnil mě v cestě, kterou jsem intuitivně viděla. Skvělé je časové rozložení tréninku, které se dá zvládnout i v celkem namačkaném programu. Myslím si, že pokud jste nezorganizovaní a neustále bez času, měli byste už konečně zjistit, proč to tak je… nebo lépe otevřít oči, vidět to a změnit to. Na to bych vám právě tento trénink doporučila.

Open post

Tereza z Ostravy

Trénik mi dal víc uvědomění, co je pro mě v životě důležité. Nejvíc se mi líbily webináře a kratké videa. Jsou tam taky velmi potřebné techniky jako třeba snímek času a uklizeno kolem sebe. Pokud chcete se svým časem něco dělat/změnit, tak do toho jděte.

Open post

Jana Mráčková

Zuzka je pro mě špičkový odborník na zvládání stresu a času. Vyhovuje mi její lidský přístup a hlavně to, že dává tipy, které jsou reálné, použitelné okamžitě i v životě “obyčejného” člověka a podložené fakty a psychologií, prostě žádné omáčky kolem, vznešené názvy nebo obecné nepoužitelné poučky. OPRAVDU jsem ocenila pravidelnost a praktičnost kurzu.  Protože to, co jsem do té doby sice možná věděla, jsem neměla ukotvené v návycích. To byl ten hlavní přínos pro mě. 

Jožko

Zo zacatku som mal obavy, ci to nebudu vyhodene peniaze – dozviem sa tam nieco nove? Pomoze mi to? Dokope ma to k niecomu? S odstupom casu to hodnotim ako celkom dobry krok. Myslim, ze mi priniesol zakladny impulz – vzopriet sa v praci nadcasom. A to je to, co mi nicilo zivot a branilo mojmu rozvoju. Niektore postupy z kurzu aplikujem dokonce pri svojich projektoch. Najlepsi su webinare. Rozhovory a interaktivita, nieco co je skutocne. Skutocny kontakt je pre mna 100x cennejsi a intenzivnejsi ako samotne slajdy. 

Radka Adamcová

Kurz je velmi praktický, žádná zbytečná teorie jen tak o ničem. Zuzka je milá a přirozená a dobře se poslouchá. Určitě je to dobra investice do sebe. Takže pokud se chcete dozvědět více o tom, jak funguje lidský mozek a co všechno ovlivňuje naše chování, a jak toho využit ve svůj prospěch, tak jste tady správně.

Open post

Veronika Dobiášková

Před koupí jsem si nebyla úplně jistá, jestli to pro mě bude vhodné. Teď určitě nelituji, že jsem si trénink pořídila, byla to skvělá volba. Trénink mě obohatil, hodně teď přemýšlím, zlepšilo se mi rozhodování a také celkově vnitřní pohoda a pocit. Nejvíc se mi na tréninku líbilo jeho uspořádání, naplánování s doručením informace přes e-mail 2x za týden. Také webináře a koučování přímo se Zuzkou. Druhým bych vzkázala: “Určitě neváhej, neuvěřitelně tě to obohatí, dokážeš si sám zorganizovat čas, prostě budeš pán svého času. S chutí na to.”

Open post

Lenka Křetínská

Při objednávce jsem nezaváhala ani minutu, věděla jsem, že tenhle trénink je přesně pro mě. Z kurzu jsem nadšená. Vše je skvěle a přehledně zpracováno a člověk má šanci posunout se mílovými kroky vpřed.  Moc se mi líbila živá setkání a koučink. Všechny lekce a úkoly byly skvěle propracované. A i když je ještě velký kus cesty přede mnou, tak už nyní vidím pozitivní dopad na svůj život. Jsem Zuzce velmi vděčná za tento skvělý trénink. Jeho osobní hodnota je pro mě nevyčíslitelná. Změní Vám život k lepšímu, s tím počítejte, a to za to stojí. Za mě je to prostě pecka. V dnešní vystresované a uspěchané době se umět zastavit, stíhat, být v pohodě a mít mnohem více času na vše důležité, mít čas na ty, které máme rádi a dělat, co nás baví, to je k nezaplacení. Jenže kde ten čas vzít? To Vám právě Zuzka ukáže krok za krokem, jak ho můžete mít mnohem víc na to, co chcete a je už jen na Vás, jak s ním naložíte. To vždycky přijde vhod, co říkáte?

Open post
Veronika Kudrová

Veronika

Kurz byl prima, přinesl mi řadu užitečných informací. Nejlepší bylo vysvětlení toho, jak mozek funguje. Druhým bych vzkázala, že díky tréninku mohou posunout v osobním rozvoji. Samozřejmě za předpokladu, že budou chtít a mít vůli na sobě pracovat.

Open post

Pavel

Trénink byl pro mě zdrojem skvělých informací. Ukázal mi co je v mém životě důležité a jak najít čas se tomu věnovat. Moc se mi líbily skvěle zpracovaná videa a doplňující zdroje k lekcím. Webináře byly také skvělé. Spoustu věcí k zamyšlení. Třeba osobní vizi vnímám ve svém životě jako důležitou věc, která mi chyběla. Tento trénink není jen o čase, ale o smyslu toho jak ho využíváme. Je nabitý spoustou cenných informací a konkrétních rad. Pokud jen trochu cítíte, že chcete něco zlepšit, jděte do toho. 

Posts navigation

1 2