Lenka

Trénink mi ukázal, že i v tom kolotoči a se svou povahou můžu díky drobným změnám o něco lépe zvládat to důležité a být víc v pohodě, a to, i když se něco nedaří. Jde to. Dá se to postupně učit a dělat pokroky, i když má člověk dojem, že toho na něj je moc a že není žádný talent na stíhání a organizaci života. Na tréninku se mi nejvíc líbilo, že na mě Zuzka působí povzbudivě a tak, že jí věřím to, co říká, radí, nabízí. Celkově mi to připadalo takové vlídné a svobodné. Člověk může být Zuzkou inspirován a provázen, ale zůstává autorem svého zacházení s časem, což je příjemné a věřím, že díky tomu změny déle vydrží. Trénink Ovládni svůj čas je průvodce moudřejším hospodařením s časem – hospodaření, které přináší lepší výsledky, ale zároveň, a to je možná zásadní, větší klid v duši.

Kateřina Mlejnková

Jsem ráda, že jsem se tréninku zúčastnila. Ujasnila jsem si spoustu věcí a upevnil mě v cestě, kterou jsem intuitivně viděla. Skvělé je časové rozložení tréninku, které se dá zvládnout i v celkem namačkaném programu. Myslím si, že pokud jste nezorganizovaní a neustále bez času, měli byste už konečně zjistit, proč to tak je… nebo lépe otevřít oči, vidět to a změnit to. Na to bych vám právě tento trénink doporučila.

Open post

Tereza z Ostravy

Trénik mi dal víc uvědomění, co je pro mě v životě důležité. Nejvíc se mi líbily webináře a kratké videa. Jsou tam taky velmi potřebné techniky jako třeba snímek času a uklizeno kolem sebe. Pokud chcete se svým časem něco dělat/změnit, tak do toho jděte.

Open post

Jana Mráčková

Zuzka je pro mě špičkový odborník na zvládání stresu a času. Vyhovuje mi její lidský přístup a hlavně to, že dává tipy, které jsou reálné, použitelné okamžitě i v životě “obyčejného” člověka a podložené fakty a psychologií, prostě žádné omáčky kolem, vznešené názvy nebo obecné nepoužitelné poučky. OPRAVDU jsem ocenila pravidelnost a praktičnost kurzu.  Protože to, co jsem do té doby sice možná věděla, jsem neměla ukotvené v návycích. To byl ten hlavní přínos pro mě. 

Jožko

Zo zacatku som mal obavy, ci to nebudu vyhodene peniaze – dozviem sa tam nieco nove? Pomoze mi to? Dokope ma to k niecomu? S odstupom casu to hodnotim ako celkom dobry krok. Myslim, ze mi priniesol zakladny impulz – vzopriet sa v praci nadcasom. A to je to, co mi nicilo zivot a branilo mojmu rozvoju. Niektore postupy z kurzu aplikujem dokonce pri svojich projektoch. Najlepsi su webinare. Rozhovory a interaktivita, nieco co je skutocne. Skutocny kontakt je pre mna 100x cennejsi a intenzivnejsi ako samotne slajdy. 

Open post
Veronika Kudrová

Veronika

Kurz byl prima, přinesl mi řadu užitečných informací. Nejlepší bylo vysvětlení toho, jak mozek funguje. Druhým bych vzkázala, že díky tréninku mohou posunout v osobním rozvoji. Samozřejmě za předpokladu, že budou chtít a mít vůli na sobě pracovat.

Open post

Pavel

Trénink byl pro mě zdrojem skvělých informací. Ukázal mi co je v mém životě důležité a jak najít čas se tomu věnovat. Moc se mi líbily skvěle zpracovaná videa a doplňující zdroje k lekcím. Webináře byly také skvělé. Spoustu věcí k zamyšlení. Třeba osobní vizi vnímám ve svém životě jako důležitou věc, která mi chyběla. Tento trénink není jen o čase, ale o smyslu toho jak ho využíváme. Je nabitý spoustou cenných informací a konkrétních rad. Pokud jen trochu cítíte, že chcete něco zlepšit, jděte do toho. 

Petr

Na počátku byla určitá obava z neznámého, ale stálo to za to. Dozvěděl jsem se o sobě soustu užitečných věcí a uvědomil si, že nic není úplně zadarmo a samosebou. Naučil jsem se být upřímný sám k sobě. Na tréninku se mi líbila: Pravidelnost. Připravenost. Nové výzvy. Co bych o tréninku řekl druhým? Jeho cílem je hledat a ideálně i nacházet TO důležité, a předkládá možnosti jak si najít čas a motivaci se TOMU věnovat. Každý má řešení sám v sobě.

Vlaďka

Z tréninku jsem nadšená. Opravdu moc. Nacházím se v období, kdy mi spoustu času i energie bere nutnost vyrovnat se s vážnou diagnózou, s kterou se žít dá, ale… Největším přínosem jsou pro mě tedy myšlenky týkající se spokojenosti v životě, smyslu života. To, že jak se cítím, mohu ovlivnit. Úžasné byly webináře. Jednou jsem měla dilema, zda dát přednost živému vysílání nebo jít po dlouhé době na jógu. Zvolila jsem webinář a jsem za to moc ráda. Trénink i zadané úkoly mě velmi inspirovaly. Jsou to takové střípky, které se ve mně postupně ukládají.  Najdete tu na jednom místě vše o time managementu velmi přehlednou formou. Opravdu spousta informací a myšlenek nejen o čase, ale i o Vašem životě.

Open post

Miroslav Brandejs

Neměl jsem obavy trénink koupit, protože jsem věděl co chci. To že jsem koupil trénink právě od Vás, bylo díky Vašemu přístupu. Trénink je skvělý, dokonce předčil mé očekávání. Nejvíc se mi líbí jeho komplexnost, propracovanost, a opět Váš skvělý a profesionální přístup. Vaše zkušenosti. Vyhovuje mi jakou formou nám předáváte zkušenosti a podporujete v činech. Překvapilo mě, kolik věcí se na tzv. nestíhání navazuje, zkrátka jak je vše provázané. Otevře vám to oči.