Open post

Tereza Michlová

Knihu jsem přečetla jedním dechem u kojení. Podobnou tématikou jsem se zabývala již před několika lety, když jsem v práci nestíhala. Bylo to pro mě krasné oživení a objevila jsem i nové věci. Praktikuji NEJ úkoly, i když teď s 5 měsíční dcerou se to moc nedaří. Moc mě zaujal jeden z bonusů – 11 věcí………, který si hodlám vytisknout a pověsit. Díky Tereza

Open post

Anna Nováková

Je mi přes padesát a stále v práci nestíhám. Mít hodinu navíc nelze získat, ale nedalo mi to, a začetla jsem se. V práci se mi vracely myšlenky ke knize, a tak jsem různé triky zkoušela. Zaužívané se těžko mění, ale chtěla jsem zjistit, jestli můžu mozek obelstít i v tomto věku. A žasla jsem. Už za 14 dnů jsem zjistila, že odcházím z práce s pocitem, že důležité úkoly mám. Jsem teď mnohem klidnější. Tak mám v plánu zkusit další triky.

Open post

Lukáš Dušek

Krátka knížka, která nezabere dlouho k přečtení, ale do jejíhož praktikování se musíte trochu opřít. 
Jedná se o pěkné shrnutí konkrétních praktických kroků, jak si v každodenní řadě vyšetřit nějaký ten čas navíc. Nejvíc se mi líbí propojení důležitých stránek, přičemž zapojení ostatních lidí mi přišlo jako novinka, kterou jsem v jiných knihách takhle pěkně neviděl .

Open post

Marie Pluháčková

Vaše kniha je hodně inspirující, otevřela mi oči a uvědomila jsem si, co všechno dělám špatně. Mockrát děkuji 🙂

Open post

Čtenářka J.K.

Díky vašim poznámkám se mi během dne podařilo získat hodinu času na cvičení. Mám z toho radost. Jelikož trávím na cestě z práce a do práce, od domu k domu, denně 4 hodiny, tak je to v denním plánu znát.
Ještě jednou děkuji.
Open post

Martina Vacková

Konečně jsem dočetla Vaši knihu. Je skvělá! I když jsem již spoustu věcí věděla, byla pro mne velkým přínosem. Moc bych vše chtěla ”praktikovat” hlavně u svého manžela, který má v práci velké stresy a pořád něco nestíhá.

Open post
Jiří Piškula

Jiří Piškula

Tato publikace určitě může pomoci každému, kdo si přeje najít více času, ať už pro sebe, pro svoji rodinu, přátele,… a zároveň zvládat své každodenní povinnosti. To se do naší poněkud uspěchané doby velmi hodí. Autorka umí stručně vystihnout podstatu problému a sdělit čtenáři vše důležité přístupnou a hravou formou. Čas, který věnujete přečtení e-knihy, získáte velmi rychle zpět s téměř 100% jistotou. Pravděpodobně však získáte ještě mnohem víc.

Open post
Jana Lehnerová

Jana Lehnerová

Super kniha 4+1, jednoduché a přitom efektivní shrnutí všeho, co vážně funguje, když to člověk dělá, díky za zaslání!

Open post

Tereza Stavinohová

Kniha byla opravdu BOMBA :-). Přečetla jsem ji jedním dechem a vypsala si kroky a úkony na nejbližší dny, které chci a můžu zavést do svého života. Hodina navíc by se mi opravdu hodila, někdy mám pocit, že lítám jak hadr na holi. Hlavně se potřebuji naučit říkat NE věcem, které mi nepřináší užitek.