Open post

Jitka Rakušanová

I přesto, že jsem některé rady a tipy znala, hodně mi pomohlo pochopení souvislostí s naším mozkem a to, jak mozek funguje. Super byly praktické kroky. Z kurzu jsem si odnesla popsaný list A4 a hned věděla, co udělám ještě dnes. Ve srovnání s jinými velmi oceňuji vstřícný a příjemný přístup.
Tohle není seminář, ale praktický trénink, který mi ukázal to nejdůležitější: kde začít vč. nástrah, která mám očekávat a jak je zvládnout. Sledovala jsem opravdu velké množství různých webinářů, ale tenhle byl JINÝ. Byl mi přínosem dnes, zítra i do budoucna. Stačí jen začít do DĚLAT.

Open post
Jakub Reindl

Jakub Reindl

Rozhodně efektivně strávený čas. Obsah i forma podání vhodná pro kohokoliv, kdo chce se sebou něco dělat a někam se posunout. 

Open post

Silvester

Lepšie než som pôvodne čakal. Je s toho cítiť profesionalita. Stojí to za strávený čas.

Ivana

Jsem nadšená a těším se, že to naučím lidi kolem sebe. Jděte do toho okamžitě!!!

Open post
Jiří Piškula

Jiří Piškula

Moc příjemná atmosféra, oceňuji, že jsem se dozvěděl opět nové věci a i to, co jsem znal, bylo podáno originální “neotřepanou” formou. Dostal jsem dobré tipy a konkrétní rady k tomu, jak zlepšit své každodenní fungování. 

Open post

Tereza Stavinohová

Čas investovaný do sebe je nejrozumnější investice! Tempo vedení semináře, prostor pro vlastní práci a návaznost informací byla pro mne vyjímečným zážitkem. Tento typ komunikace mi úplně “sedl” a jsem vděčna osudu, že jsem vás na netu potkala. Děkuji Vám, že jste.

Open post

Anet

Naprosto perfektně strávený čas, skvělé pocity, je potřeba dobíjet baterky, radovat se z průběžných výsledků 🙂

Open post

Marcela Krejcarová

Lituji, že jsem kurz neviděla dřív. Díky němu jsem se dostala z osobní krize, která mě v posledních týdnech pohltila, a já, která učí ostatní, jak tomu předcházet, jsem se z toho nemohla dostat ven. Nebavilo mě vůbec nic, do ničeho se mi nechtělo. Zuzka mě znovu nakopla. I když všechny ty věci znám, díky Zuzce jsem je “znovu našla”. Bylo to skvělé. Díky.