Trénink Čtyři kroky ke skutečnému startu – nabídka

Nový trénink

PROZRADÍM VÁM, JAK I POD TÍHOU BĚŽNÝCH POVINNOSTÍ ZAČÍT A VYTRVAT S TĚMI VĚCMI, KTERÉ JSOU PRO VÁS DŮLEŽITÉ

logo4kroky_mensi

V kurzu na Vás čekají

  • 4 kroky, které Vám pomůžou věci vážně začít dělat
  • Klíčové informace o fungování mozku, které vás naučí dávat mu pokyny, kterým bude skutečně rozumět
  • Jasný způsob, jak si nastavit cíl, aby byl Váš mozek ochotný se jím skutečně zabývat
  • Praktické postupy, jak si vytvořit podmínky, abyste už plnění svých cílů a úkolů neodkládali
  • Cvičení, po jejichž provedení můžete skutečně začít měnit nefunkční návyky
  • Vše vychází z aktuálních znalostí v oblasti psychologie a neurologie.
  • Prostě Vám ukážu, jak skutečně začít věci dělat

390,- Kč. Dnes jen za 47,- Kč

ANO, chci přístup do tréninku

Zabezpečená platba

Vaše údaje jsou u nás 100% v bezpečí.

Vědecky podložené informace

Vše prověřeno i praxí

Ihned k dispozici

Kurz je pro Vás již plně připraven.

Co dostanete?

V tréninku je pro Vás připraveno pět nabušených kapitol. Můžete se těšit na:

5 video lekcí
46 slidů
Shrnutí celého postupu na 1 listě
A další podklady

Podívejte se na malou ukázku toho, co už na Vás čeká:

ctyri_kroky_trenink_nahledB

ctyri_kroky_trenink_nahled2

ANO, chci přístup do tréninku

Dopřejte si pro sebe trochu čas za cenu odpovídající jednomu Latté. Začněte pracovat na svých cílech.

Tréninkem Vás provede

Zuzka Ježková

Psycholožka, která dlouho pracovala i jako projektová manažerka

Lektorka, která má za sebou více než 95 kurzů celkem pro 1 025 lidí

Koučka a mezinárodně certifikovaná konzultantka

Naplňuje ji, když může přinášet expertní znalosti o lidské mysli do běžného života

Je autorkou e-knihy Hodina navíc každý den a blogu Psychologické tipy

A u toho všeho je manželka a máma (což je vlastně to hlavní)

Pro koho je trénink vhodný?

Trénink je vhodný pro osoby, které chtějí zlepšit práci v oblastech, které jsou pro ně klíčové. 

A pokud se najdete v následujícím popisu, je pro Vás trénink určitě taky:

“Jste zavalení úkoly. Musíte plnit pracovní úkoly a ještě se postarat o rodinu i domácnost. Pracujete o 106. Ale stejně z toho nemáte dobrý pocit. Víte, že je něco důležitého, na čem byste chtěli pracovat, ale pořád to odkládáte. Nebo se možná do toho zásadního pustíte, ale často až na poslední chvíli. Děláte pak víc věcí najednou. Je pro Vás těžké se soustředit. A to všechno má pak své následky.Neodvedete takovou práci, na jakou máte. Nedokážete naplnit svůj potenciál. Nejste se sebou spokojení.”

Trénink pro Vás naopak není vhodný, pokud

už teď víte, že nejste schopni nalézt ani 90 minut (klidně rozdělených do několika menších úseků, třeba do 20 minut za den), abyste shlédli videa a udělali si cvičení.

Najdete si pro sebe trochu času za cenu jednoho Café Latté?

style4-arrow1

ANO, chci přístup do tréninku

390,- Kč. Dnes jen za 47,- Kč


Pro objednání tréninku za 47,- Kč, klikněte na tlačítko výše a budete přesměrováni na bezpečnou stránku s objednávkových formulářem. Cena je konečná (nejsem plátce DPH).

platba_gopayplatba_visaplatba_masterplatba_visa_verifiedplatba_master_veri

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat: Zuzka Ježková, e-mail: inspirace@zuzanajezkova.cz, telefon: +420 777 863 955 (9 -17 hod).

Lituji, že jsem kurz neviděla dřív. Díky němu jsem se dostala z osobní krize, která mě v posledních týdnech pohltila, a já, která učí ostatní, jak tomu předcházet, jsem se z toho nemohla dostat ven. Nebavilo mě vůbec nic, do ničeho se mi nechtělo. Zuzka mě znovu nakopla. I když všechny ty věci znám, díky Zuzce jsem je “znovu našla”. Bylo to skvělé. Díky.Marcela KrejcarováProjekt Vědomé sebevědomíNaprosto perfektně strávený čas, skvělé pocity, je potřeba dobíjet baterky, radovat se z průběžných výsledků 🙂AnetStudentka medicínyČas investovaný do sebe je nejrozumnější investice! Tempo vedení semináře, prostor pro vlastní práci a návaznost informací byla pro mne vyjímečným zážitkem. Tento typ komunikace mi úplně “sedl” a jsem vděčna osudu, že jsem vás na netu potkala. Děkuji Vám, že jste.Tereza StavinohováLektorka Moc příjemná atmosféra, oceňuji, že jsem se dozvěděl opět nové věci a i to, co jsem znal, bylo podáno originální “neotřepanou” formou. Dostal jsem dobré tipy a konkrétní rady k tomu, jak zlepšit své každodenní fungování. Jiří PiškulaTester elektonových mikroskopůJsem nadšená a těším se, že to naučím lidi kolem sebe. Jděte do toho okamžitě!!!IvanaManažer a mentor ve vlastní firměLepšie než som pôvodne čakal. Je s toho cítiť profesionalita. Stojí to za strávený čas.Silvester Zakladateľ Klubu zdravia a harmonického života, BratislavaRozhodně efektivně strávený čas. Obsah i forma podání vhodná pro kohokoliv, kdo chce se sebou něco dělat a někam se posunout. Jakub ReindlOSVČI přesto, že jsem některé rady a tipy znala, hodně mi pomohlo pochopení souvislostí s naším mozkem a to, jak mozek funguje. Super byly praktické kroky. Z kurzu jsem si odnesla popsaný list A4 a hned věděla, co udělám ještě dnes. Ve srovnání s jinými velmi oceňuji vstřícný a příjemný přístup. Tohle není seminář, ale praktický trénink, který mi ukázal to nejdůležitější: kde začít vč. nástrah, která mám očekávat a jak je zvládnout. Sledovala jsem opravdu velké množství různých webinářů, ale tenhle byl JINÝ. Byl mi přínosem dnes, zítra i do budoucna. Stačí jen začít do DĚLAT.Jitka Rakušanová“Tvořím od srdce k srdci”

Nejste si ještě jistí? Odpovím Vaše otázky.

Opravdu stojí trénink jen 47,- Kč? 
Ano. Většinou se ceny online tréninků pohybují mezi 500,- až 5000,- Kč. I já nabízím služby v těchto cenových relacích. Ale bych byla ráda, aby co největší množství lidí dostalo příležitost pracovat se svým mozkem. A nechci, aby pro ně cena byla překážkou. Kdybych však kurz nabídla zcela zdarma, je pravděpodobné, že by si ho Váš mozek dost nevážil a jeho shlédnutí by stále odkládal. Cena 47,- Kč je malý experiment, nemohu garantovat, že budu trénink za tuto cenu nabízet i další dny.
Jakým způsobem můžu zaplatit?
Platbu lze převést bankovním převodem. Jakmile bude částka připsána na náš účet, obdržíte přístup k tréninku. Rychlejší i jednodušší je platba kartou či přímým převodem (GoPay). V tom případě máte přístup k tréninku téměř okamžitě.
Budu na to mít čas?
Kurz se skládá z 5 video lekcí. Každá trvá zhruba 20 minut. Můžete si tedy vyhradit 90 minut v kuse nebo studium rozdělit do několika dní.
Online trénink jsem si ještě nekoupila, co od toho můžu čekat?
Najdete tu nahraná výuková videa s doplňujícími materiály. Je to jako byste šli na normální kurz, a navíc vše můžete sledovat v klidu svého domova. Na trénink stačí mít funkční internetové připojení, prohlížeč a sluchátka/reproduktory.
Už jsem na nějakém kurzu time managementu byla. Nebude to pro mne opakováním?
Na tréninku představím svůj vlastní systém založený na poznatcích o mozku. Vycházím při tom samozřejmě z mnoha uznávaných zdrojů, se kterými jste se již mohli setkat. Vše podávám vlastním způsobem, který Vás může inspirovat pochopit vše komplexněji a skutečně začít.
Budu moct poznatky využít ve svém životě?
Celý trénink je prakticky orientovaný. Dostanete navíc i pracovní list, který si budete moct vytisknout, aby pro Vás byla aplikace znalostí ještě snadnější. V průběhu tréninku Vám také budu klást koučovací otázky.
Pokud ještě máte jakékoliv dotazy, neváhejte mi napsat na inspirace@zuzanajezkova.cz.